O nás

O nás

Dlhoročné skúsenosti v oblasti obchodu, v ktorom pôsobíme už od roku 1990 boli pre nás veľkou výzvou s cieľom priniesť Vám ďalšiu kvalitnú službu.

Hlavne vďaka Vám máme úspešne za sebou už 25 rokov teda štvrťstoročie našej činnosti. Pomôcť vytvoriť Vám príjemnú atmosféru v kruhu najbližších, prinášať do Vašich príbytkov teplo a pohodlie domova bolo a je jedným z našich hlavných cieľov.

Rozhodli sme sa priniesť a ponúknuť Vám ďalšiu službu ktorou je sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností – realitná činnosť s cieľom pomôcť Vám tak splniť si svoje sny o bývaní. Bývať vo vlastnom je asi snom každého z nás a my chceme byť nápomocní, aby sme mohli spoločne tieto Vaše sny a predstavy o novom bývaní zmeniť na skutočnosť.

Ak pre svoj byt, rodinný dom, bungalov, chatu, chalupu, zrub, drevenicu, kanceláriu alebo obchodný priestor potrebujete aj laminátové parkety alebo drevené parkety, krbovú vložku či krbové kachle pozrite si našu ponuku na našom internetovom obchode Stavstroj SK, s.r.o. kde si môžete vybrať vykurovacie teleso a podlahu, aby ste si tak aj Vy vytvorili v kruhu svojich najbližších teplo a pohodlie Vášho domova.

Dlhšie sme rozmýšľali nad sloganom, ktorý by sme použili pre našu realitnú kanceláriu, nevieme ale asi to čo nás napadlo bolo možno tak trošku spôsobené aj pohodlím ktoré máme pred krbom. Toto pohodlie chceme ponúknuť a pomôcť vytvoriť aj Vám no a tu je ten sľúbený slogan:

Teplo a pohodlie domova si zaslúži aj Vaša RIŤKA - postará sa o to naša REALITKA